Svētdiena, 17.oktobris

strelnieks2Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Strēlnieka zīmē, dodot kopumā optimistisku noskaņojumu. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar mācībām un kursiem, svarīgi būs apgūt ko jaunu un aizraujošu. Daži domās par ceļojumiem, kamēr citi var saņemt vērtīgu padomu. Tomēr šodien šajos padomos neieklausīsimies vai vienkārši tos nespēsim saprast, iespējams, tie doti nevietā un nelaikā. Bet, varbūt, mēs paši pārvērtēsim savu nozīmīgumu, pamācot citus kā patiesībā vajadzētu darīt? Lai vai kā, uz pēcpusdienu  būsim jau atvērtāki visam jaunajam un progresīvajam, būs idejas kur un ko vajadzētu pamainīt.

Ēdienkartē gribēsim nogaršot ko jaunu.  Pievienosim maltītei svešzemju garšvielas un, iespējams, pagatavosim kaut ko no svešzemju virtuves.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!