Svētdiena, 15.oktobris

aunsNo plkst. 8:22 Mēness pāriet aktīvajā Auna zīmē. No vienas puses Auna zīmes enerģija liek mums darboties un kā jau pie svētdienas, priekšroka visticamāk tiks dota aktīvai atpūtai. No otras – šīs dienas aspekti ļauj šo aktivitāti virzīt tā mērķtiecīgi un plānoti, neļaujot Auna impulsīvajai rīcībai iziet no rāmjiem. Vislabāk veiksies tie darbi, kas jau iepriekš ieplānoti, kā arī spēsim padarīt arī tos, kas “iekrājušies”, kuri jādara obligāti, jo tā vajag. Šodien labi sapratīsimies ar vecāka gadagājuma cilvēkiem, var aktualizēties kādi celtniecības vai remontdarbi. Šodien nebūtu ieteicams uzturēties vietās, kurās mēdz būt daudz cilvēku un nestaigāt pa tumšām, nepazīstamām ielām.

Ēdienkartē vairāk izvēlēsimies to, kas ātri pagatavojams, patiesībā gatavot paši ne īpaši vēlēsimies. Tomēr šodien zvaigznes ļaus piespiesties darīt to, ko ne īpaši gribas, ja tas ir vajadzīgs un tam ir racionāls pamatojums, nu piemēram, jāēd dārzeņi, jo tas ir veselīgi u.t.t.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!