Svētdiena, 11 oktobris

svari2No plkst. 11:46 Mēness pāriet Svaru zīmē. Vecs Mēness, rīt jau sāksies jaunais Mēness cikls. Bet šodien domāsim par līdzsvaru un harmoniju, saskaņošanos ar citiem. Var aktualizēties taisnīguma jautājumi. Svarīgi būs ne tikai labi justies pašam, bet arī, lai cilvēkiem ap mums ir ērti. Mums patiks redzēt apkārtni sakoptu, skaistu un harmonisku. Laba diena, lai tiktos ar draugiem. Un, protams, Mēness caur Svaru zīmi pievērš mūsu uzmanību attiecību tēmai. Tā kā šodien spēsim labi noformulēt savas domas un jūtas, tad laiks ir labs, lai tiktos romantiskās noskaņās, kā arī izliktu savas domas uz papīra.

Pie galda uzmanību pievērsīsim ēdiena noformējumam, traukiem, glāzēm. Tam visam jābūt glīti saskaņotam un atbilstošā stilā ieturētam. Varam piedomāt par kādām dekorācijām – svecēm, salvetēm, ziediem.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!