Sestdiena, 31. oktobris

vezisNo plkst 11:10 Mēness pāriet Vēža zīmē, ļaujot mums būt jūtīgākiem un paaugstināt empātijas līmeni. Aktualizējas tādas tēmas kā rūpes, saudzēšana, sargāšana, ģimene un mājas. Paaugstinās intuīcija un sarunu biedru spējam uztvert arī bez vārdiem. Tā kā šī daudziem ir brīvdiena, tad ieteicams to pavadīt ģimenes lokā ar saviem mīļajiem. Tā kā Mēness ir dilstošs un ūdens zīmē, labi veiksies arī dažādi mazgāšanas un tīrīšanas darbi, piem., veļa labāk izmazgājas un ilgāk saglabā svaigumu. Bet, protams, pastaiga pie dabas, ja vien laikapstākļi to atļauj, ir lielisks veids kā pavadīt šo dienu. Labu noskaņojumu palīdzēs uzturēt iemīļotā mūzika. Diena piemērota arī dažādām radošajām aktivitātēm, mākslai.

Ēdienkartē vēlēsimies ko ierastu, to, kas labi pārbaudīts. Eksperimentiem virtuvē šī diena nav piemērota, jo vājā vieta šodien ir kuņģis. Vislabākais veids kā izrādīt rūpes un gādību par saviem mīļajiem ir pagatavot viņu iemīļoto ēdienu.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!