Sestdiena, 24.oktobris

zivis2Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Zivju zīmē. Kļūstam jūtīgāki pret apkārtējās vides ietekmi, piesārņojumu, līdzjūtībai kā tādai ir liela nozīme. Tomēr šodien būs jāmāk atrast līdzsvaru un novilkt robežas starp savu personīgo “es” un citiem, jo mūsu pieķeršanās citiem var traucēt objektīvi izvērtēt situāciju. Varam pārāk impulsīvi rīkoties, kad redzam citu pārdzīvojumus un beigu beigās justies izsmelti. Uzdevums būs katrā situācijā saprast, cik liela palīdzība no jums patiesībā ir vajadzīga un kur jau sākas izmantošana. Diena laba dažādām garīgajām praksēm, atpūtai un visa veida radošajām aktivitātēm.

Šodien var būt palielināta apetīte un lielāka tieksme uz saldumiem kā parasti. Pievērsīsim lielāku uzmanību produktu ekoloģiskajai izcelsmei.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!