Sestdiena, 10.oktobris

jaunava2Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunava zīmē. Čika laiks. Diena piemērota mierīgai atpūtai un iesākto darbu pabeigšanai. Lai gan Jaunavas zīme ir saistīta ar čaklu darbu un pedantisku tīrību, tomēr šodiena vairāk piemērota rāmam ritmam. Tā kā Mēness ir pavisam sadilis, ir labi atbrīvoties no visa liekā. Šādi tādi tīrīšanas darbi varētu būt pieļaujami, kā arī varam veļas mazgāšanu uzticēt veļas mašīnai 🙂 Šis un tas būtu darāms saimniecībā, bet vairāk uz sakārtošanu vai salabošanu, nekā jauna ieviešanu. Šajā laikā ir labi uzsākt jaunu diētu, jo dilstošā Mēnesī diezgan ātri ir manāmi pirmie rezultāti un tad., kad pēc 2 dienām iestāsies Jaunais Mēness cikls un augošs Mēness, tad šo līniju jau būs vieglāk noturēt.

Ēdienkartē viegli būs ievērot kādu režīmu vai uzsākt jaunu diētu. Piedomāsim pie produktu ekoloģijas un sabalansēta uztura. Varam pievērst papildus uzmanību virtuves tīrībai un kārtībai.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!