Pirmdiena, 5.oktobris

vezis2Arī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, pievēršot lielāku uzmanību mūsu emocionālajam noskaņojumam. Ja spēsim mierīgi risināt neparedzētas situācijas un nesatraukties par sīkumiem, diena būs laba un harmoniska. Tomēr tie, kuri ļaus izsist sevi no sliedēm un pārāk asi reaģēs uz pārmaiņām, saņems arī atbilstošu noskaņojumu.  Lai nu kā ar tām pārmaiņām, šodienas tēma ir rūpes un gādība, jo Mēness caur Vēža zīmi liek mums saudzēt to, kas mums jau ir, sargāt un saglabāt. Tas mums ļauj labāk uztvert citu noskaņojumu, pielāgoties apstākļiem.

Ēdienkartē prieku sagādās tās pierastās un pārbaudītās lietas. Tās mums liek justies it kā drošāk, ērtāk, mājīgāk. Labprāt cienāsim arī citus ar to, kas viņiem garšo. Ja šodien vēlaties kādam parādīt savas rūpes – pagatavojiet viņa mīļāko ēdienu.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!