Pirmdiena, 26.oktobris

auns2Visas dienas garumā Mēness pavadīs enerģiskajā Auna zīmē, padarot mūs aktīvākus un impulsīvākus nekā parasti. Enerģijas ir daudz un visu gribēsim tūlīt un tagad. Pacietība samazinās līdz minimumam, nav laika domāt, ir jāskrien. Lai gan diena ir ļoti enerģiska un varam daudz ko padarīt, tomēr ļoti ieteicams uzmanīties uz autoceļiem un piedomāt pie saviem vārdiem. Dienai raksturīgi vispirms darīt un tad – domāt. Dažiem noskaņojums var būt diezgan revolucionārs, ja gribēsim ko mainīt, tad tūlīt un tagad. Citi šo dienu var izjust kā vienkārši haotisku, kad darbi “saskrien” visi reizē un nav saprotams ko ķert, ko grābt.

Ēdienkartē gribēsies ko tādu, kas ātri pagatavojams un tik pat ātri apēdams. Fast food un visādas citas “ātrās” pārtikas ies uz urrā! Var būt vēlēšanās ēst ceptu, karstu un asu pārtiku.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!