Pirmdiena, 19.oktobris

mezazisVisas dienas garumā Mēness pavadīs Mežāža zīmē, pievēršot mūsu uzmanību tādiem jautājumiem kā mērķi un atbildība. Kļūstam mazliet nopietnāki kā parasti, bet arī stūrgalvīgāki un konservatīvāki. Tomēr šodien Mēness mūs apveltīs ar plašu emociju gammu un mūsu pašu izvēle ir, kuru stīgu no tā visa paņemt. Kopumā šī ir darītāju diena, un vēl labāk, ja darbi jau iepriekš saplānoti un ir skaidri zināms plāns. Enerģijas būs daudz un darbu arī, būs iespējas saņemt arī atbilstošu novērtējumu. Diena labvēlīga arī pirkumu izdarīšanai, īpaši tiem, kas rūpīgi pārdomāti un jau iepriekš izpētīti. Varam tirgoties un slēgt abpusēji izdevīgus līgumus, saņemt juridiskās konsultācijas, dot un saņemt padomus. Daudzus saistīs ezotēriskā literatūra, pastiprināsies intuīcija.  Tomēr šodien mums jāpiedomā pie saviem vārdiem, jo tie var būt pārāk skarbi vai neskaidri formulēti, līdz ar to, iespējami pārpratumi. Daži var pārāk svārstīties pirms izteikt savu viedokli, vai, iespējams, mainīt to, tādējādi radot neuzticamības sajūtu citos.

Ēdienkartē būs vieglāk ievērot grafiku un režīmu, jo Mēness caur Mežāža zīmi liek mums stingri pieturēties pie plāna. Ēdīsim to, kas jāēd, kas ieplānots un to, kas nu kuram skatās “pareizi”. 🙂

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!