Pirmdiena, 12.oktobris

svariArī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Svaru zīmē. Rit pēdējā Mēness diena. Vecs Mēness (Jaunmēness rīt 3:03 naktī). Lai gan dienas aktuālās tēmas paliek tās pašas kā vakar – līdzsvars, harmonija, skaistums, taisnīgums, tomēr šodien mūs būs diezgan viegli izsist no līdzsvara, īpaši tas attiecas uz tiem, kuri vada kolektīvus un citas cilvēku grupas. Mums var rasties sajūta, ka mums ar varu grib uzspiest savu gribu, savu viedokli, ka ar mums nerēķinās un pārmaiņas notiek, mums neprasot. Nevēlēsimies pieņemt neko jaunu, būsim samērā konservatīvi un vēlēsimies pieturēties klasiskiem standartiem.

Tas nekas. Šīs zināšanas ļauj mums dienai pienācīgi sagatavoties. Jau laicīgi izstrādāsim dienas plānu, pieļaujot, ka tajā var notikt izmaiņas, noskaņosimies draudzīgi un vismaz izskatīsim variantu, ka mūsu viedoklis ne vienmēr ir vienīgais pareizais.

Ēdienkartē vēlēsimies, lai vis ir estētiski noformēts, nekādus eksperimentus virtuvē taisīt nevajadzētu, jo kuņģis var būt jūtīgs. Ja gatavosim paši, tad moderno virtuves tehniku vajadzētu izmantot pēc iespējas mazāk (cik vien maz iespējams).

—————————————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!