Piektdiena, 9.oktobris

jaunavaVisas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē, liekot mums viesiem čakli strādāt. Svarīgi būt tie ikdienas sīkumi, kas ļauj mums ikdienā justies labāk un ērtāk. Viss, ko šodien darīsim, būs ar tādu praktisku un saimniecisku piesitienu. Varam tīrīt un kārtot, taisīt inventarizāciju un izmest visu lieko. Tā kā Jaunavas zīme ir saistīta arī ar veselību, tad varam uzsākt jaunu diētu un padomāt par veselības profilaksi. Galvenais, kam šodien būtu jāpievērš uzmanība ir precizitātei un sava darba kontrolei, jo zvaigznes mūs rosina uz sapņainību un dažādiem pārpratumiem. To zinot, varam teikt, ka esam šai dienai gatavi un nepieļausim neuzmanības kļūdas 🙂

Ēdienkartē, ja gatavosim paši, tad ļoti precīzi ievērosim receptē teikto. Varam kļūt arī piekasīgi, ja viss nav tā kā nākas. No alkohola šodien derētu atturēties, jo pastāv saindēšanās risks.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!