Piektdiena, 23.oktobris

zivisNo plkst. 8:18 Mēness pāriet jūtīgajā Zivju zīmē, ļaujot mums vairāk izmantot savu intuīciju un līdzjūtību. Aktualizējas tādi jautājumi kā rūpes un gādība, paaugstinās empātija un intuīcija. Spējam labāk sajust sarunu biedru un uztvert emocionālo noskaņojumu. Dēļ sava jūtīguma dažiem var likties, ka šī pasaule ir pārāk skarba, neatsaucīga, auksta, tādēļ mēģinās norobežoties no tās. Katram jau savi veidi, kā attālināties – vieniem tā ir meditācija un darbs vienatnē, bet citiem – alkohols un citas apreibinošās vielas. Šodien jābūt ļoti uzmanīgiem ar alkohola lietošanu (vislabāk to nelietot nemaz), jo samazinās spējas sajust to robežu, kad jau sen ir par daudz. Attiecīgi, paaugstinās saindēšanās risks. Labās ziņas ir tās, ka Mēness caur Zivju zīmi veicina radošās un mākslinieciskās spējas, jo atraisa fantāziju un spēju idealizēt. Novērtējumu gan šodien būs grūti sagaidīt, kā arī saprast to robežu, cik daudz (un vai vispār) otram ir vajadzīgs mūsu emocionālais atbalsts. Tas nekas. Zinot to, varam vismaz censties attiecīgi piedomāt pie tā, lai nepārtērētu savus dvēseles resursus cilvēkiem, kuriem tas nemaz nav vajadzīgs.

Ēdienkartē izvēlēsimies drīzāk ko saldu, nevis sāļu. Varam arī īsti nezināt, ko šodien vēlamies un pievienoties pārējiem, kuri to zina. Var būt vēlēšanās maltīti ieturēt bohēmiskā vidē, klausoties savu iemīļoto mūziku.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!