Piektdiena, 16.oktobris

strelnieksRīta pusē Mēness vēl atradīsies skorpiona zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 12:19 Mēness pāriet Strēlnieka zīmē. Aktualizējas dažādi kursi, apmācības, augstākās izglītības jautājumi. Mums var būt vēlēšanās darīt kaut ko apmācību sakarā, vienalga, mācīties pašam, vai palīdzēt to darīt citiem. Pratīsim labi noformulēt savas domas, tādēļ diena piemērota arī visa veida rakstu darbiem. Lai gan Mēness caur Strēlnieka zīmi pārsvarā ir optimistiski noskaņots, jo īpaši augošā periodā, tomēr šodien visu uztversim ļoti nopietni, konservatīvi un atturīgi. Pirkumiem diena nav labvēlīga, viss šķitīs pārāk dārgs.

Arī no alkohola lietošanas derētu atturēties, jo nespēsim sajust to robežu kad būtu jāapstājas. Ļoti uzmanīgi jāizvēlas pārtikas produkti, jāpievērš uzmanība to derīguma termiņiem, jo iespējama saindēšanās. Tas pats attiecas uz zāļu un dažādu medikamentu lietošanu – stingri pēc receptes! Bet, ja viss ir kārtībā, tad priekšroku dosim svešzemju virtuvei, vairāk lietosim asus, karstus un ceptus ēdienus.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!