Otrdiena, 6.oktobris

lauva2No plkst. 11:30 Mēness pāriet cēlajā Lauvas zīmē, rosinot mūs uz romantisku jūtu izpausmēm. Mēness caur Lauvas zīmi ļauj mums izcelties dabiskā veidā, un dabiski piesaistīt apkārtējo uzmanību. Tomēr, būsim atkarīgi no citu novērtējuma, ko ļoti gaidīsim no apkārtējiem. Dažiem romantiskās attiecības iesoļos jau nopietnākā gultnē un iespējams saņemt bildinājumu. Citiem, savukārt, būs iespējams priekš sevis skaidri noformulēt, ko viņiem nozīmē mīlestība. Laba diena prezentācijām un tam, lai pasniegtu savus projektus citiem saprotamā veidā. Laba diena teātra vai kāda izklaides pasākuma apmeklējumam.

Ēdienkartē vissvarīgākais būs ar mīlestību gatavots ēdiens. Ja vēlamies izrādīt savu pieķeršanos, tad izvēlieties to, kas garšo jūsu mīļotajam un pagatavojiet to no sirds. Pie galda būs vēlēšanās veidot romantisku gaisotni, kā arī svinīgu, greznu atmosfēru. Ja līdz šim nezinājāt, kad īsti būtu piemērots brīdis izvilkt no kumodes kristāla glāzes, tad ziniet – tā diena ir šodiena 🙂

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!