Otrdiena, 27.oktobris

versisNo plkst. 8:08 Mēness pāriet skaistumu mīlošajā un praktiskajā Vērša zīmē. Ir Pilnmēness laiks, tādēļ daudzi pievērsīs pastiprinātu uzmanību savām emocionālajām vajadzībām, vēloties saņemt sapratni un atbalstu no citiem. Mēness caur Vērša zīmi pievērš mūsu uzmanību t.s. praktiskajam skaistumam. Tās ir tās dzīves ērtības, ko sajūtam sev visapkārt – harmoniska un estētiska vide, garšīgs un labas kvalitātes ēdiens, mūzika, kas mums patīk u.t.t. Atšķirībā no impulsīvā Auna, Mēness Vērša zīmē padara mūs tādus lēnīgākus, apdomīgākus. Mēs vairs neskrienam ar pieri sienā, patiesībā mūs ir grūti uz kaut ko iekustināt, mēs drīzāk atļausimies sevi palutināt ar kaut ko skaistu un praktisku – pagatavosim gardu maltīti, nopirksim jaunu tērpu vai vienkārši apmeklēsim masāžu. Šodien labi strādās intuīcija, smalkās maņas, tādēļ diena  labvēlīga arī dažādām radošajām un garīgajām praksēm. Gan intuitīvi, gan instinktīvi sajutīsim citu vēlmes, mācēsim lasīt starp rindiņām un iedziļināties jautājumos.

Ēdienkartē priekšroku dosim tam, ko varam saukt par kārtīgu ēdienu. Arī paši būsim gatavi stāties pie plīts un veltīt pat diezgan pamatīgu laiku maltītes pagatavošanai. Pacietības tam mums pietiks. Īpašu uzmanību pievērsīsim pārtikas kvalitātei un izcelsmei. Varam pēc produktiem doties uz tirgu. Un, kā jau pie Pilnmēness, daudzi izjutīs palielinātu apetīti.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!