Otrdiena, 20.oktobris

mezazis1Arī šodien visas dienas garumā Mēness turpinās virzīties cauri Mežāža zīmei. Varam kārtot jautājumus valsts iestādēs, kā arī labāk saprasties ar vecāka gadagājuma cilvēkiem.  Tomēr šodien būsim nervozāki un mūs būs diezgan viegli izsist no sliedēm. Kādā mirklī var parādīties tā ietiepīgā Mežāža daba, kas nevēlas neko mainīt pat tad, ja apstākļi to spiež. Būsim konservatīvi un vēlēsimies stingri pieturēties pie plāna. Pusnaktī Mēness pāries 2.ceturksnī, un kā jau uz fāžu maiņu, varam izjust palielinātu apetīti. Mūs var likties, ka nevaram uzticēties savām iekšējām sajūtām un darām ne to, ko patiesībā vēlētos.

Pārtikas izvēlē būsim samērā askētiski, bez lieks greznības. Ēdīsim to, kas ir ieplānots. Uz veikalu arī labāk doties jau ar produktu saraktu.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!