Ceturtdiena, 29.oktobris

dviniNo plkst. 8:25 Mēness pāries Dvīņu zīmē, liekot mums vairāk interesēties par apkārt notiekošo. Varam kļūt runīgāki, nekā parasti, kā arī vairāk lietot telefonu un internetu. Tomēr šodien par problēmu var kļūt tas, ka mums nepietiek pacietības iedziļināties teiktajā, bet sadzirdēt tikai kopīgo noskaņu, līdz ar to var ieviesties liekas kļūdas un pārpratumi. To zinot, vienkārši lieku reizi jāpārliecinās vai esat saprasti pareizi, pašam jāpārlasa savs teksts un arī pašiem der precizēt ko tieši domā sarunu biedrs. Tātad tikai uz sajūtām vai pieņēmumiem balstīties nevajadzētu. Būs arī jāmāk atrast līdzsvaru starp divām galējībām – pārāk emocionālu runu un sausu informācijas izklāstu. Patiesība ir kaut kur pa vidu.

Ēdienkartē akcents uz kaut ko vieglu un gaisīgu. Daži par ēdienreizēm var arī pilnīgi aizmirst, jo apkārt notiekošais noteikti ir interesantāks.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!