Ceturtdiena, 22.oktobris

udensvirs1Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Ūdensvīra zīmē, rosinot mūs uz jaunām idejām, jaunu redzējumu. Dažus var piemeklēt pēkšņas atklāsmes, kamēr citiem būs vēlme sagraut veco, lai dotu vietu jaunajam. Tā kā Ūdensvīra zīme ir ļoti atvērta apkārtējai pasaulei, tad rosina uz draudzību un domu apmaiņu “savējo” vidū. Labprāt pavadīsim laiku ārpus mājas, jautrā draugu kompānijā. Mazāk uzmanības pievērsīsim  ārējam tēlam, vairāk – iekšējam saturam. Būs tādi, kas ar savām idejām vēlēsies arī izcelties, “paspīdēt”.

Ēdienkartē varam arī nepamanīt, ko sakombinējam pie galda, jo tas nebūs tik svarīgi kā domu apmaiņa ar pārējiem maltītes dalībniekiem. Svarīgākas par visu būs nākotnes idejas un novatorisks skats uz dzīvi.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!