Ceturtdiena, 15.oktobris

skorpions2Arī šodien Mēness visas dienas garumā pavadīs Skorpiona zīmē.  Labs laiks, lai  iedziļinātos, kādā konkrētā lietā, izpētītu nianses, atklātu to, ko ar neapbruņotu aci nevar saskatīt. Saasināsies intuīcija un interese par ezotērisko. Ja ķersimies kādai lietai klāt, tad paveiksim to līdz galam. Šodien jaunus darbus sākt nevajadzētu, bet gan pabeigt vecos. Ja ir kādi darbi, kuri prasa piespiešanos, tad šī ir īstā diena, kad tos darīt, jo Skorpiona enerģijas mums dod papildus gribas un paškontroles spēku.

Pie plīts varam pavadīt diezgan ilgi un gatavot, kamēr ēdiens ir pārvērties līdz nepazīšanai (vēlam, ne par ogli). Uzrunās eksotiski, ar īpašu garšu apveltīti ēdieni.

———————————————————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!