Ceturtdiena, 1.oktobris

versis2Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Vērša zīmē, ļaujot mums kļūt rāmākiem un nosvērtākiem. Domāsim vairāk par t.s. praktiskajām dzīves baudām – labi paēst, labi izskatīties, labi justies, par skaisto un estētisko mums apkārt, un, protams, arī par citām ķermeņa baudām. Tomēr šodien fona režīmā dun tāda kā neapmierinātība vai nepiesātinātība. Nu, piemēram, ēdiens – ne tāds, kleita – par dārgu u.t.t. Varam sevi pārvērtēt, vai, tieši otrādi – nenovērtēt. Arī emocionālajās izpausmēs varam būt vai nu pārāk atturīgi, kamdēļ mūs var uzskatīt par neiejūtīgiem, vai pārāk atklāti, kas citiem var nebūt pieņemams. Jebkurā gadījumā gribēsim it kā izkāpt no ierastās kārtības, tomēr jāpiedomā par veidu kā to darām. Daži uz jaunumiem var reaģēt pārāk impulsīvi, tādēļ labāk jau no paša rīta dienu saplānot tā, lai nevajadzētu sevi pārslogot un būtu laiks arī atpūtai.

Ēdienkartē gribēsim ko tādu, ko saucam par kārtīgu ēdienu. Būtu labi, ja ēdienreizēm atvēlētu pietiekami daudz laika, lai nebūtu jāēd steigā. Daži šodien izrādīs iniciatīvu un gatavos paši.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!