Trešdiena, 9.septembris

lauva2Šodien Mēness jau ceļos cauri Lauvas zīmei, liekot mums vairāk domāt par bērniem un prieku. Kļūsim azartiskāki un liela nozīme būs radošajām aktivitātēm. Varam apmeklēt kādu kultūras pasākumu, piem., teātri. Daudzi vēlēsies nedēļas vidū sarīkot ballīti vai vienkārši jautri izklaidēties kopā ar draugiem. Ļoti svarīgs kļūs apkārtējo novērtējumus, vēlme izcelties un paspīdēt. Ja tas nenotiek, varam pat nedaudz “pazīmēties”, lai vērstu apkārtējo uzmanību pareizajā virzienā. Bet vispār jau Mēness caur Lauvas zīmi ir dāsns un augstsirdīgs, mīl spožumu un prot priecāties par dzīvi. Uz vakarpusi var būt vēlēšanās iegādāties sev jaunu tērpu vai greznumlietu.

Arī ēdienkartē vēlēsimies izcelties. Ja draugi ir iemīļojuši kādu mūsu speciālo recepti – šodien ir īstais laiks to atkārtot. Bet vissvarīgākais šodien – ar mīlestību gatavots ēdiens, jo tieši Lauvas zīme mūs mudina uz mīlestību un romantiskiem mirkļiem.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!