trešdiena, 30.septembris

versisVisas dienas garumā Mēness pavadīs Vērša zīmē, liekot akcentu uz visu skaisto un praktisko. Caur Vērša zīmi Mēness mūs aicina vairāk izbaudīt visu jauko un patīkamo, iekārtoties ērtāk. Varam apmeklēt teātri vai mūzikas koncertu, radošo profesiju pārstāvjiem – iedvesmas diena. Labs laiks pirkumiem, jo spēsim novērtēt ne tikai to izskatu, bet arī praktisko pielietojumu ilgākā laika periodā. Varam apmeklēt arī prezentācijas, ieklausīties Skolotāju teiktajā vai apdomāt mācību jautājumus. Intuitīvi jutīsim, kam lūgt atbalstu, ja tāds būs vajadzīgs.

Ēdienkartē īstā diena, lai gatavotu paši. Būs pacietība ilgi stāvēt pie plīts un visu darīt rāmi un bez steigas. Produktus vislabāk iegādāties tirgū pie pazīstama saimnieka.
———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!