Trešdiena, 2.septembris

versisDienas pirmajā pusē Mēness vēl pavadīs Auna zīmē, uzturot aktīvu un mundru garu. Labi uztversim skolotāju teikto un kopumā diena būs ar prieka un Saules sajūtu pilna.

No plkst. 12:02 Mēness pāriet mākslu un baudas mīlošajā Vērša zīmē. Kļūsim mazliet mierīgāki, apdomīgāki un vadīsimies ne tik daudz no iedvesmas, cik no praktiskajiem apsvērumiem. Neaizmirsīsim parūpēties arī par savām ērtībām, noskaņojumu. Bauda visām piecām maņām (miesai, acīm, ausīm, garšai, ožai), vai vismaz kādai no tām ir tas, kas šodien liksies vajadzīgs. Labi tiks uztverta māksla, mūzika. Darbosies smalkā, intuitīvā uztvere.

Ēdienkartē vēlēsimies to, ko varam nosaukt par kārtīgu ēdienu. Pietiks arī pacietības gatavošanas procesā ilgi stāvēt pie plīts, ieguldīt darbu, tā teikt. Vislabāk šodien ēst lēnām, nesteidzoties, izbaudot.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!