Trešdiena, 16.septembris

svari2Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Svaru zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm. Emocionālais fons vērsts uz aktīvu darbību un redzesloka paplašināšanu. Akcents būs uz līdzsvaru, taisnīgumu, arī kādiem juridiskiem jautājumiem. Ja vien jautāsim, būs iespēja saņemt vērtīgu padomu. Bet, iespējams, mums pašiem kāds lūgs padomu. Vienīgi šodien Merkurs (atbild par komunikāciju, dokumentiem, pārvietošanos) jau ir pavisam lēns, jo rīt jau griežas Retrogrāds, kas nozīmē, ka šādi tādi jautājumi būs jāpaskaidro vēlreiz un kaut kas komunikācijā var “uzkārties”, “iesprūst”. To zinot, mums vienkārši šodien jo īpaši jāpārliecinās, ka esam pareizi saprasti, kā arī pašiem labāk lielu reizi pārjautāt un aiz sevis pārbaudīt paveikto.

No plkst. 18:44 Mēness pāriet Skorpiona zīmē, visu padarot daudz personiskāku. Kļūstam mazliet noslēpumaini un aizdomīgi, ir vēlēšanās ieskatīties aizkulisēs.

Ēdienkartē dienas lielāko daļu akcents uz sabalansētu maltīti. Vakarpusē vairāk vēlēsimies ko eksotisku, ko neparastu vai tādu, kam ir izteikta, piesātināta garša.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!