Svētdiena, 13.sptembris

jaunava2Jauns Mēness Jaunavas zīmē plkst 9:41 un daļējs Saules aptumsums plkst. 9:54 (Latvijā nebūs redzams)  šodien iezīmēs jaunā Mēness cikla sākumu. Kā jau uz Jaunmēnesi, nav ieteicams uzreiz mesties darbos iekšā, bet gan tos vien apdomāt un ieplānot. Tā kā šī Mēness cikla sākums ir saistīts ar aptumsumu, tad tas var iezīmēt kādus īpašus notikumus, ja aspekts “trāpa” personīgā horoskopa kādā no jūtīgajiem punktiem. Par Saules aptumsumu sīkāk var izlasīt šajā pašā lapā (pāris rakstus zemāk). Tā kā šis jaunais Mēness cikls ir īpašs (aptumsuma dēļ), un daudzi to apvelta ar papildus maģiskām īpašībām, tad varu ieteikt vienu rituālu, ko ar labiem rezultātiem daudzi veic tieši Jaunmēness laikā:

Pēc plkst. 9:54 sēsties un izveidot savu vēlmju sarakstu uz lapas, īpaši piedomājot par tām tēmām, ko iezīmē Mēness. Tā kā Mēness atrodas Jaunavas zīmē, tad atbilstoši tas skar veselību, diētas, ikdienas darba ritmu, darba apstākļus, kādus tīrības un higiēnas jautājumus, kalpošanu, mazos mājdzīvniekus un kārtības jautājumus. Varam izteikt savas vēlmes kosmosam šajās sfērās.

Arī Mēness aspekti šajā dienā liecina par to, ka diena piemērota savu domu sakārtošanai, tīrības un kārtības uzturēšanai, kā arī kārtības ieviešanai ikdienas darbos, sadzīvē.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!