Sestdiena, 5.septembris

dvini2Visas dienas garumā Mēness pavadīs Dvīņu zīmē, raisot mūsu interesi par visu apkārt notiekošo. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar skolas lietām, sadarbību ar kaimiņiem vai dokumentu kārtošanu. Lai gan kopumā varēsim visu labi sarunāt un saskaņot, tomēr mums nepatiks nekādi padomi un citu redzējums mums liksies svešs. Tomēr tas neizslēdz pieklājīgu attieksmi un spēju it visā vienoties. Bērni šodien kļūs par “kāpēcīšiem” un varat pēkšņi attapties, ka mājās ir ieslēgts gan TV, gan internets, gan papildus vēl zvana telefons 🙂 Laba diena, lai piezvanītu māsai vai brālim, kā arī pastaigām svaigā gaisā.

Ēdienkartē varam knibināties kā putniņi ar kaut ko visu dienu. Izvēlēsimies kaut ko vieglu un ēdīsim mazām porcijām. Tomēr plkst. 12:54 mainās Mēness fāzes (iestājas pēdējais Mēness ceturksnis) un tamdēļ varam izjust palielinātu apetīti.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!