Sestdiena, 26.septembris

zivisVisas dienas garumā Mēness pavadīs Zivju zīmē, rosinot mūs vairāk pievērsties līdzjūtības un intuitīviem jautājumiem. Varam būt uzmanīgāki un labāk sajust otru cilvēku. Daži interesēsies par labdarību, ziedošanas jautājumiem, būs vēlēšanās palīdzēt. Tomēr Neptūns kā Zivju zīmes pārvaldnieks, dažkārt mēdz izpludināt, aizmiglot kādas situācijas un neļaut tās saskatīt skaidri un saprotami. Tās var mūs mudināt vairāk vadīties no savām sajūtām, nevis faktiem, vai arī idealizēt situāciju. Toties laiks labvēlīgs māksliniekiem un radošo profesiju pārstāvjiem, kuru darbos nepieciešama iedvesma un domas lidojums. Arī dziedniekiem, jo pastiprinās intuīcija un smalkās uztveres spējas.

Ēdienkartē varam arī nezināt (vai būt tikai aptuvena nojausma par to) ko gribam. Vairāk ” vilks” uz saldumiem. Alkoholam šodien kategorisks NĒ! Tas, pirmkārt, samazina smalkās uztveres nianses un, otrkārt, tieši šodien paaugstina saindēšanās iespējas. Arī medikamentus jālieto stingri pēc instrukcijas.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!