Sestdiena, 19.septembris

strelnieksŠodien Mēness ceļos cauri Strēlnieka zīmei, piešķirot mums visiem zināmu optimisma devu. Gribēsim apgūt ko jaunu un interesantu, domas rosīsies ceļojumu virzienā. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar mācībām, kursiem un semināriem. Mums kāds var lūgt padomu un arī paši varam to saņemt. Tomēr Mēnesim šodien ir saspringti aspekti ar Neptūnu un Jupiteru. Abas šīs planētas atbild par atslābināšanos, tādēļ  šajā ziņā iespējamas kādas pārmērības. Ja vien mērķis nav pamatīgi piedzerties, tad alkoholu šodien labāk nelietot, jo ar mēra sajūtu tā būs kā būs. Lai gan šādi planētu aspekti var mūs mudināt uz rūpēm un palīdzības sniegšanu, tomēr vispirms jāmēģina noskaidrot, vai otram šīs rūpes patiešām ir vajadzīgas. Nekas nav ļaunāks kā uzspiestas pamācības vai palīdzība, pat, ja jums šķiet, ka otram to vajag.

Ēdienkartē vēlēsimies pamēģināt ko jaunu, iespējams no ārzemju virtuves. Dažiem būs palielināta apetīte, īpaši uz pēcpusdienu.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!