Sestdiena, 12.septembris

jaunavaArī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Jaunavas zīmē rosinot mūs pievērsties praktiskajiem ikdienas darbiem. Mēness ir pavisam sadilis, rit pēdējā cikla diena, kad vēlams pārdomāt esošajā Mēness ciklā paveikto un izdarīt secinājumus. Daži jau vakar un šodien sajuta gaidāmā Saules aptumsuma ietekmi, tomēr tas, cik stipri katrs no mums to izjutīs, ir atkarīgs no individuālā horoskopa. Jaunus darbus nav ieteicams uzsākt, bet ļoti vēlams pabeigt jau iesāktos un, atbilstoši Jaunavas zīmes enerģētikai, tie ir tie mazie, praktiskie darbiņi, kas padara mūsu dzīvi ērtāku, parocīgāku – kaut ko sakārtot, satīrīt, izmazgāt, salabot. Vislabāk to darīt kopā ar bērniem, jo viņi mācīsies no praktiskā piemēra.

Šajās dienās vislabāk ieturama atslodzes diēta, veicamas organisma attīrīšanās kūres un ir labi atbrīvoties no kaitīgajiem ieradumiem. Vēlams uzmanību pievērst produktu ekoloģijai un sabalansētai lietošanai.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!