Pirmdiena, 7.septembris

vezisVisas dienas garumā Mēness pavadīs Vēža zīmē, liekot mums vairāk pievērsties jautājumiem saistībā ar mājām un ģimeni. Kā jau pie dilstoša Mēness ūdens stihijas zīmēs, diena laba dažādiem mazgāšanas un tīrīšanas darbiem, veļa labāk izmazgājas un ilgāk saglabā savu svaigumu. Uzmanības centrā ir rūpes un mājas solis, piem., varam iegādāties ko jaunu interjeram vai sakārtot/salabot kaut ko. Lai gan diena mūs apveltīs ar dažādām emocijām un notikumiem, intuitīvi sajutīsim, kurā virzienā ir vērts pielikt pūles. Patiks klausīties mūziku un labi pieņemsim citu dotos padomus. Jāpiedomā pie vārdiem, lai emociju iespaidā nepateiktu neko lieku, kā arī nevajadzētu uzturēties vietās, kurās apgrozās daudz cilvēku.

Ēdienreizes šodien labprāt gatavosim paši. Gribēsim ko tādu, kas mums parasti garšo, kādu ēdienu, ko mēdzam gatavot  vai ir mūsu iemīļotā recepte. Jauniem eksperimentiem piemērotas būs citas dienas.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!