Pirmdiena, 28.septembris

aunsPilnmēness diena. Un daļējs Mēness aptumsums bija vērojams arī Latvijā plkst. 5.47 .  Mēness Auna zīmē, kas viennozīmīgi ir viena no aktīvākajām un impulsīvākajām zīmēm.  Būsim nepacietīgi, īpaši vārdos, mums visu vajadzēs tūlīt un tagad. Lielas iespējas sastrīdēties (un nemaz tam nevajag nekādu lielo iemeslu). Uz pēcpusdienu šīm sajūtām būs tendence pastiprināties. Toties labi var padarīt darbus, kuros nepieciešams fizisks spēks un enerģija. Lai vai kā, šodien jo īpaši jāuzmanās uz autoceļiem un jāsaudzē galva. Aiz sevis jāpārbauda padarītais, jo steigā iespējamas neuzmanības un paviršības kļūdas. Nevajadzētu arī pulcēties vietās, kurās uzturas daudz cilvēku.

Ēdienkartē vēlēsimies visu, kas ātri pagatavojams un ātri apēdams. Gatavot nav laika, un steigā iespējams arī ko pārsālīt vai piededzināt. Labprāt ēdīsim ceptu ēdienu, kas bagātīgi kaisīts ar asām garšvielām.
———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!