Pirmdiena, 21.septembris

mezazisDienas lielāko daļu Mēness pavadīs Strēlnieka zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 15:34 Mēness pāriet atturīgajā Mežāža zīmē, radot nopietnu un atbildīgu attieksmi. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar mūsu mērķiem un profesionālo izaugsmi, vairāk pievērsīsim uzmanību likumiem un instrukcijām. Patiks visu saplānot, kā arī pieturēties pie plāna. Emocionālais fons, ko rada Mēness caur Mežāža zīmi ir vēss, formāls, atturīgs. Būsim vairāk konservatīvi un balstīsimies uz jau pārbaudītām vērtībām. Tomēr šodien mums ir iespēja saņemt vērtīgu padomu un arī pašiem mums var lūgt padomu. Labprāt mācīsimies un paplašināsim savu redzesloku. Labas izredzes savu enerģiju virzīt pareizā gultnē.

Ēdienkartē līdz 15:34 joprojām būsim ieinteresēti pamēģināt ko jaunu un interesantu. Rīta pusē vēl saglabāsies palielināta apetīte, jo šodien Mēness ieiet pēdējā ceturksnī un daudzi šajā laikā ievēro atslodzes dienas. Vēlāk jau uz pēcpusdienu apetīte pamazām samazināsies un mums pret ēdienu var arī nebūt kādu īpašu prasību. Ēdīsim to, kas jāēd, vai to, kas ir pareizi vai ieplānots. Uz veikalu labāk doties ar produktu sarakstu.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!