Pirmdiena, 14.septembris

svariNo plkst 5:41 Mēness ieiet Svaru zīmē, vēršot mūsu uzmanību uz līdzsvara un harmonijas jautājumiem. Mums būs svarīgi, lai ērti justos ne tikai mēs paši, bet arī cilvēki mums apkārt. Aktualizēsies taisnīguma jautājums un attiecīgi arī vērtēsim citus, t.i., ja es tev devu tik un tik, vai saņēmu atbilstoši arī pretim. Tas notiek automātiski, neapzināti, un ir saistīts ar līdzsvaru – Svaru kausiem jābūt vienādiem, katra ieguldījumam jābūt proporcionālam. Mēness caur Svaru zīmi liek piedomāt arī pie attiecībām, vienošanās un sarunāšanas jautājumiem, tādēļ šajā laikā ir labi pirkt un pārdot, jo iespējams par visu vienoties.

Arī ēdienreizēs vēlēsimies, lai viss ir glīti un estētiski noformēts. Mums būs svarīgi, lai pie galda sēdošajiem, visiem ir labs noskaņojums un visiem ir ērti. Arī produktiem jābūt labas kvalitātes.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!