Piektdiena, 4.septembris

dviniDienas pirmajā pusē Mēness vēl pavadīs Vērša zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 14:48 Mēness pāries kustīgajā un komunikablajā Dvīņu zīmē. Aktuāli kļūs jautājumi, kas saistīti ar dokumentiem, sarunām un informācijas nodošanu tālāk. Diena pilna pretrunīgu emociju. Mums būs intuitīvi jāsajūt kad runāt, un kad – paklusēt (lai nesanāk otrādi). Mums var nākties strādāt ar pārāk lielu informācijas apjomu, kuru kādā optimisma brīdī esam apsolījuši apstrādāt. Rezultātā varam likt kādam vilties. Jebkurā gadījumā emociju dažādība tiks nodrošināta. Iespējami arī kādi pārpratumi, tādēļ svarīgāko ieteicams precizēt.

Lieliska diena, lai nemanot piedzertos, tādēļ izlemiet paši, vai lietosiet alkoholu šodien. Ieteicami viegli un gaisīgi ēdieni. Vislabāk ēst biežāk, bet mazām porcijām.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!