Piektdiena, 11.septembris

lauva1Dienas lielāko daļu Mēness vēl pavadīs Lauvas zīmē. Atšķirībā no vakardienas, šodien būsim nedaudz saspringti, būs jūtams iekšējas nemiers. Īpaši rīta pusē iespējama nomāktība un sajūta, ka citi ir pārāk prasīgi un mūs nenovērtē. No otras puses, iespējams, ka paši vien pie tā būsim vainīgi, jo, vai nu būsim pārvērtējuši savu nozīmīgumu, vai negribēsim ievērot kādus nosacījumus. Tomēr uz pēcpusdienu šis aspekts mazināsies un mēs vismaz būsim gatavi uzklausīt ieteikumus no malas.

No plkst. 16:56 Mēness pāriet čaklajā un akurātajā Jaunavas zīmē. Tomēr strādāt īsti vairs negribēsies un meklēsim attaisnojumu, lai darbus atstātu vēlākam laikam. Iespējamas arī kādas neskaidrības vai pārpratumi. Mēness ir pavisam vecs un sadilis. Ieteicams padomāt par lietām vai ieradumiem, no kuriem vēlamies atbrīvoties. Jāizbrīvē laiks mierīgām pārdomām.

Šodien iespējama palielināta apetīte, lai gan tas būs vairāk uz pēcpusdienu. Lielāku uzmanību vajadzētu pievērst produktu kvalitātei un ekoloģijai, kā arī derīguma termiņam.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!