Otrdiena, 8.septembris

vezis1Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Vēža zīmē, priekšplānā izceļot mūsu pašu emocionālo pasauli, rūpes un jūtīgumu. Daudzi sajutīs, ka nekur nav tik labi kā mājās un pievērsīsies šādiem tādiem darbiem pie mājas. Varam pamanīt lielākas emociju izpausmes tuvākā apkārtnē, asaras vai, tieši otrādi, prieku. Var uznākt vēlēšanās apciemot vai vismaz piezvanīt vecākiem, sniegt kādam savu atbalstu vai ļaut paraudāt uz sava pleca. Šodien kā nekad būsim konservatīvi, negribēsim pieņemt neko jaunu, bet pieturēsimies pie tradīcijām. Laba diena psihologa apmeklējumam, kā arī visam, kas saistās ar kaut kā sakārtošanu. Varēsim labi saprast vecāka gadagājuma cilvēkus, priekšniekus, kā arī kārtot jautājumus valsts iestādēs.

Ēdienkartē nevēlēsimies nekādus eksperimentus, jo šodien kuņģis ir vājā vieta. Pagatavosim to, kas mums labi padodas un garšo.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!