Otrdiena, 29.septembris

auns2Dienas lielāko daļu Mēness pavadīs Auna zīmē, padarot mūs aktīvākus kā parasti. Varam uzņemties iniciatīvu daudzās lietās un gaidīsim tūlītēju rezultātu. Auns domā darot, tādēļ pieredze tiek apgūta pēc mēģinājumu – kļūdu metodes. Tomēr ilgi dusmas neturēsim, ja arī kaut kas mums neizdosies. Šodiena mums sola daudz jaunus impulsus un idejas, ko varēsim arī labi realizēt un tās var nest kādu materiālu labumu. Bet var arī būt impulsīvi pirkumi, kā arī darījumi. Diena sola jaunas iepazīšanās, jaunus draugus. Tie, kas pēc dabas ir mērķtiecīgi, spēs daudz ko padarīt un realizēt ieplānoto.

Ēdienkartē gribēsies ko ceptu, asu, karstu. Varam vēlēties paēst kaut kur “pa ceļam” , katrā ziņā neplānoti un haotiski. Var būt grūtības ievērot kādu noteiktu režīmu vai diētu. Ja kuņģis jau tā ir jūtīgs, tad šodien tas īpaši jāuzmana.
———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!