Otrdiena, 22.septembris

mezazis1Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Mežāža zīmē, ļaujot uz visu skatīties ir kā vēsu prātu. Aktualizēsies darba un karjeras jautājumi, kā arī sadarbība ar valsts iestādēm. Var risināt lietas, kas saistītas ar ilgtermiņa plāniem, kā arī celtniecību. Tomēr šodienas Mēness stāvoklis, lai gan vēsāks kā parasti, mūs apveltīs ar plašu emociju gammu, sākot no ļoti optimistiskām sajūtām un beidzot ar drūmām domām. Varam risināt jautājumus saistībā ar ārzemēm un ceļojumiem, izglītības iestādēm. Dot un saņemt vērtīgus padomus. Tomēr ļoti būs jāpiedomā pie vārdiem, jo mūs var gan pārprast, gan varam pateikt ko neapdomīgu. Uz pēcpusdienu jābūt uzmanīgākiem uz ceļiem un vadot transporta līdzekli. Nevajadzētu uzturēties vietās, kurās pulcējas daudz cilvēku.

Ēdienkartē labs laiks tiem, kuri uzsāk jaunu diētu vai to jau ievēro. Nebūsim pārāk izvēlīgi, tomēr pievērsīsim uzmanību pārtikas ekoloģijai.
———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!