Ceturtdiena, 24.septembris

udensvirsVisas dienas garumā Mēness pavadīs Ūdensvīra zīmē, liekot akcentus uz draudzību un līdzīgi domājošajiem. Var aktualizēties kādas kolektīva intereses, varam sajust aicinājumu paši iesaistīties kādā kolektīvā vai uzņemties sabiedriskos pienākumus. Šodien būs labas iespējas pamanīt visādus sīkumus un nianses, trāpīgi noformulēt domu un izmantot humoru. Labs laiks precīzajām zinātnēm, pētījumiem šajās ziņā un astrologa apmeklējumam. Var būt vēlēšanās kaut ko uzlabot, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Varam dvēselē justies mazliet revolucionāri, vairāk koncentrēties uz kopējām interesēm un emocionāli nesaprast tos, kuri vēlas izcelties uz kopējā fona.

Ēdienkartē pilnīga anarhija vai zinātniskais piegājiens ar kaloriju skaitīšanu un ķīmiskā sastāva pētīšanu. Varam salikt kopā pavisam dīvainas ēdienu kombinācijas un pēc tam brīnīties, kurš te šito visu sataisīja 🙂

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!