Ceturtdiena, 17.septembris

skorpionsVisu dienu Mēness pavadīs Skorpiona zīmē, liekot mums iedziļināties it visā ko darām. Nozīme tiek piešķirta precizitātei, tādēļ dienas fons ir labvēlīgs zinātniskiem pētījumiem, smalkām niansēm. Skorpiona enerģija mums liek mazliet slēpties, tādēļ arī uz citiem raudzīsimies ar nelielām aizdomām. Uzticēšanās ir jānopelna, patiks mums meklēt zemtekstus un “lasīt starp rindiņām”, lai nonāktu pie cēloņiem. No šī viedokļa raugoties, diena labvēlīga ir visa veida izmeklēšanas darbiem. Vilinās arī ezotēriskie jautājumi, maģija, daudz ko pateiks priekšā intuīcija. Var rasties vēlēšanās uzturēties vietās, kurās pulcējas daudz cilvēku, piedalīties kādos masu pasākumos. Laba diena, lai lūgtu un sniegtu padomu.

Vakarā pēc plkst. 21:10 Merkurs griežas Retrogrāds (par to šeit iespējams izlasīt atsevišķi), tādēļ var rasties kādas aizķeršanās komunikācijā (pārpratumi, aizmāršība), tādēļ nenāks par skādi lielu reizi pārliecināties vai esam pareizi saprasti un paši esam visu pareizi sapratuši. Jāpārbauda aiz sevis padarītais.

Ēdienkartē vēlēsimies ko īpašu, kaut ko tādu, kam ir izteikta garša. Daži pievērsīsies eksotiskajai virtuvei, kamēr citi gatavos tik ilgi, kamēr sākotnējais produkts tiks pārvērsts līdz nepazīšanai.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!