Ceturtdiena, 10.septembris

lauvaArī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Lauvas zīmē vēršot mūsu skatus radošā un romantiskā virzienā. Laba diena, lai uzstātos publiski, kā arī apmeklētu teātri vai izstādi. Būsim noskaņoti aktīvi darboties, spēsim savas idejas labi noformulēt, kā arī loģiski un saprotami pasniegt tās citiem. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar internetu, elektrību vai lidojumiem. Varam arī kārtot visādus dokumentus, sarakstes un sarunāt darījumus pa telefonu. Tā kā Lauvas zīme ir saistīta ar romantiku un aplidošanu, tad būs vēlēšanās jo dāsni apdāvināt savus iemīļotos.

Ēdienkartē lielu nozīmi piešķirsim atmosfērai pie galda. Var būt vēlēšanās sarīkot romantiskas vakariņas sveču gaismā vai arī izrādīt savu plašo sirdi, pusdienojot prestižā restorānā. Tomēr pats galvenais būs tās jūtas un emocijas, kuras uzņemsim līdz ar ēdienu, tādēļ, gatavojot mājās, īpaši piedomāsim, lai maltīte tiek gatavota ar mīlestību.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!