Trešdiena, 5.augusts

Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Auna zīmē un šī nenoliedzami būs viena no aktīvākajām dienām. Būsim enerģijas pilni, aktīvi un darboties griboši, bet arī impulsīvi, neparedzami un pārsteidzīgi. Noskaņojumu pat varētu nosaukt par spridzeklīgu, jo visu gribēsim panākt tūlīt un tagad. Ja tas nebūs iespējams, būsim gatavi kaut revolūciju taisīt. Jāuzmanās arī uz autoceļiem un vispār, sadzīves traumas iegūt aiz neuzmanības nebūs grūti. Tomēr tie, kuri spēs savus impulsus savākt un koncentrēties uz mērķi, šodien ļoti daudz ko pagūs un izdarīs. Mūs iedvesmos idejas par to, ka jāsāk jauna, skaista dzīve, jātiecas uz kaut ko labāku un daudziem tas patiešām izdosies.

Pie galda arī nekādas pacietības. Kaut ko ilgi gatavot nav laika. Derēs viss, kas ātri pagatavojams un apēdams, tādēļ dosim priekšroku ceptam, ne vārītam ēdienam, drīzāk izvēlēsimies pasūtīt fast food, nekā gatavosim paši. Var gadīties pārsālīt vai pārāk sapiparot ēdienu. Šodienai visvairāk ir piemērots sauklis “Nestreb karstu!” 🙂

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!