Trešdiena, 26.augusts

mezazis1Arī šodien Mēness atradīsies Mežāža zīmē, akcentējot mūsu mērķtiecību. Tomēr šodien, atšķirībā no vakardienas, būsim daudz uzstājīgāki gan vietā, gan nevietā. Sajūtas būs tādas “spridzeklīgas” (ja tā var izteikties) un nebūs pacietības gaidīt. Tomēr, šeit iespējamas divas galējības: viena – kad pasauli gribēsim mainīt tūlīt un tagad (bet citi neredzēs tam racionālo pamatu), otra – kad paši neko nevēlēsimies mainīt un mūsu konservatīvisms tracinās apkārtējos. Lai vai kā, izeja ir caur plānošanu un skaidrošanu, jo, kā saka, ja mēs nerunāsim, tad ne par ko arī nebūs iespējams vienoties. Svarīgs it visā būs loģiskais un racionālais pamatojums, jo Mēness caur Mežāža zīmi liek mums stāvēt uz stingriem (saprotam arī kā taustāmiem) pamatiem. Ne velti Mežāzi zīmējumos bieži attēlo, stāvot uz klints, un, protams, klints virsotnē, kas simboliski apzīmē karjeras virsotni. Tātad šodien vairāk veiksies tiem, kuri strādās pēc plāna, saskaņā ar iepriekš noteiktu kārtību, vairāk domājot par taustāmo rezultātu, nekā prātojot, “vai es labi jūtos” (jo Mežāzis var darboties arī ļoti askētiskos apstākļos).

Ēdienkartē nebūsim pārāk izvēlīgi, drīzāk askētiski. Ēdīsim to, kas ieplānots, tāpēc diena būs labvēlīga diētas ievērotājiem. Uz veikalu labāk doties ar iepirkumu sarakstu.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!