Trešdiena, 19.augusts

svari2Arī šodienu Mēness pavadīs Svaru zīmē, akcentējot taisnīguma un vienlīdzības jautājumus. Mums būs svarīgi, lai ne tikai mēs paši, bet arī apkārtējie justos labi, neviens nevienam netraucē un katrs var darboties savā lauciņā. Vairāk pievērsīsim uzmanību tam, kā jūtas citi, vai starp mums valda saskanīgums. Laba diena, lai organizētu, sarunātu un vienotos par dažādiem jautājumiem. Labs laiks, lai pirktu un pārdotu tieši tāpēc, ka zelta vidusceļu un abu pušu intereses būs viegli ievērot. Tie, kas meklēs, tie kompromisu atradīs. Dažiem būs vēlme atrasties kādā saviesīgā vakarā, uzzināt jaunākos notikumus savā sociālajā grupā. Jauno ideju ieviešanai gan šodiena nav piemērota. Vai nu paši būsim pārāk dumpinieciski, vai tās būs mūsu idejas, kuras pagaidām vēl negūst atzinību.

Ēdienreizes vislabāk ieturēt kopā ar draugiem. Gribēsim, lai viss ir skaisti noformēts un tā kā nākas – vīns tiek baudīts no pareizajām glāzēm, un no kumodes izcelta svētku servīze.

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!