Svētdiena, 9.augusts

dviniArī šodien visas dienas garumā Mēness pavadīs Dvīņu zīmē. Īstais laiks, lai uzzinātu ko jaunu un interesantu. Patiesībā mūs interesēs viss, kas notiek apkārt un mēs labprāt par to parunāsim. Laba sadarbība ar kaimiņiem kādos kopīgi risināmos jautājumos, kā arī varam apciemot vai vismaz piezvanīt māsai un brālim. Daži izbraukās tuvējo apkārtni un atradīs jaunas interesantas vietas, kamēr citi aktīvi rosīsies jauno tehnoloģiju lauciņā. Laba diena dažādiem izpriecu un atpūtas pasākumiem, aktivitātēm, kas saistītas ar publisku uzstāšanos un prezentācijām. Jebkurā gadījumā mums būs gan vēlēšanās, gan iespējas parādīt sevi no labākās puses. Un draugi! Neaizmirstam par draugiem! Ir īstā diena viņus satikt!

Ēdienkartē svarīgs ir vieglums. Tomēr daudzi šodien par ēšanu var pat aizmirst, jo apkārt taču notiek tik daudz interesantas lietas! 🙂

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!