Svētdiena, 2.augusts

Visas dienas garumā Mēness pavadīs Zivju zīmē. Ideāla diena, lai atpūstos, izbaudītu mieru un klusumu, ieslīgtu apcerīgās pārdomās, meditācijā. Pastiprinās intuīcija, kļūstam jūtīgāki un labāk uztveram citu noskaņojumu. Daži izjutīs spēcīgu vēlmi palīdzēt, aktualizēsies ziedošanas jautājumi. Citi, savukārt vienkārši vēlēsies atpūtu un mieru. Atbilstoši Zivju zīmes jūtīgumam iespējami arī maldi un pārpratumi, kam par iemeslu ir dabiska lietu idealizācija. Ideāls laiks māksliniekiem un radošo profesiju pārstāvjiem, jo labi darbojas fantāzija, labas iespējas uztvert iedvesmas vilni.

Lai vai kā, tomēr dažiem atpūta un atslābināšanās saistās ar ieslīgšanu bohēmiskās izpriecās un apreibinošo vielu lietošanā. Šodien būs grūti noteikt, kur ir tā robeža starp “vēl vienu glāzīti un tad viss” un “sen jau ir par daudz”. Šodien, visticamāk, priekšroka tiks dota saldumiem, lai gan varam arī īsti nesaprast, ko tieši vēlamies pusdienās.

______________________________________________
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!