Svētdiena, 16.augusts

jaunava2Visas dienas garumā Mēness atradīsies praktiskajā Jaunavas zīmē, pievēršot mūsu uzmanību sīkumiem un detaļām. Rīta pusē vēl saglabāsies Neptūna negatīvā ietekme, kas mēdz radīt neskaidrības, mīklainību un pārpratumus. Tomēr tie dienas gaitā noskaidrosies, tāpēc uztraukumam nav pamata. Jāatceras tik, ka visos jautājumos jāizmanto fakti un jābalstās uz loģiskiem secinājumiem, nevis pieņēmumiem. Tie, kas šo ievēros, varēs visu sarunāt, izanalizēt, sakomunicēt un noorganizēt. Lai gan Jaunavas zīme stipri vien balstās uz visu loģisko un racionālo, tomēr šodien intuīcija un vēlme iedziļināties lietu būtībā mums nāks talkā lēmumu pieņemšanā, t.i. norādīs, kur ir vērts “rakt” un kur – nav.

Arī ēdienkartē svarīga ir kārtība. Visam jābūt balansā, pareizi kā pēc grāmatas. Daži izmēģinās jaunu diētu, kamēr citi pievērsīs pastiprinātu uzmanību tīrības un kārtības jautājumiem.

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!