Sestdiena, 29.augusts

zivisNo plkst. 11:51 Mēness pāriet  Zivju zīmē un šodien ir Pilnmēness diena (precīzs aspekts plkst. 21:36). Mūsu emocionālā pasaule šodien ir gan super jūtīga, gan ļoti intuitīva, kas ir pretstatā realitātei (Saule Jaunavas zīmē), kurā no mums tiek prasīta precizitāte, loģika un fakti. Šodienas uzdevums, kuru uzliek mums Pilnmēness ir sabalansēt sapņus ar realitāti, ideālus ar dzīves praktisko pusi. Šodien īpaši varam just, ka tas, ko mēs vēlamies  (uz ko ceram) ir pretstatā tam, kas mums patiesībā jādara. Rīta pusē vēl varam izjust zināmu nomāktību, bet dienas laikā tā mazināsies. Negribēsim pieņemt nekādus padomus un nepatiks, ka mūs sauc pie kārtības. Diena laba, lai saprastu citus, dažādām meditācijām un ziedojumiem. Arī māksliniekiem radošais pacēlums, jo intuīcija un iztēle būs ļoti spēcīga.

Ēdienkartei produktus jāizvēlas ļoti vērīgi, pievēršot uzmanību to derīguma termiņiem, jo pastāv zināms risks saindēties ar pārtiku. Alkoholam ļoti nelabvēlīga diena, jo mēra sajūtas nebūs nemaz. Zāles un medikamenti jālieto stingri pēc instrukcijām.

———————————————–
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!