Sestdiena, 22.augusts

skorpions1Arī šodien visas dienas garumā Mēness atradīsies Skorpiona zīmē. Joprojām aktuāls ir kontroles jautājums, kā arī iedziļināšanās dažādos jautājumos. Būs viegli iegūt vajadzīgo informāciju, kā arī argumentēt savas prasības. Viegli saprasties ar jaunākiem cilvēkiem. Varam kārtot dažādas dokumentu lietas, rakties pa arhīviem, kā arī vienkārši salikt visu skaisti pa plauktiņiem. Labi risināsies celtniecības jautājumi, kā arī tie, kas saistīti ar plānošanu.  Varam apciemot vecvecākus, kā arī laba saskarsme ar vecākā gadagājuma cilvēkiem. Tomēr savos ieradumos būsim diezgan konservatīvi un nekādus padomus no apkārtējiem nepieņemsim. Bet, iespējams, tie būsim mēs, kuru padomi nebūs vajadzīgi? Jebkurā gadījumā 22:31 Mēness pāriet nākamajā fāzē – 2. ceturtdaļa, tādēļ dienas emocionālais fons var būt nedaudz saspringts, neskatoties uz citiem aspektiem, kas ir labi, jo mūsu sajūtas būs zināmā pretrunā ar to. ko no mums prasa apkārtējie.

Kā jau uz Mēness fāžu maiņu, varam arī izjust paaugstinātu apetīti. Stingrāka rakstura cilvēkus tas neietekmēs, bet tie, kas parasti ļaujas savām iegribām, šo aspektu izjutīs jo stipri. Garšos viss, kas ir pietiekami izteiksmīgs un iekārojams.

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!