Sestdiena, 15.augusts

jaunavaRīta pusē vēl Jauns Mēness Lauvas zīmē un varam sekot iepriekšējās dienas norādēm.

No plkst. 10:46 Mēness pāries čaklajā un pedantiskajā Jaunavas zīmē. Var aktualizēties kādi jautājumi saistībā ar ikdienas darbiem, veselības profilaksi vai mazajiem mājdzīvniekiem. Labprāt uzklausīsim padomus, kā uzlabot mūsu ikdienas apstākļus, lai tie būtu ērtāki, praktiskāki un atbilstu visiem standartiem. Daži apdomās ceļojumu iespējas, kamēr citi – turpmākos mācību plānus augstskolā vai kādos kursos.  Šodienas risks ir diezgan lielais optimisms un sajūta, ka visu ir iespējams sarunāt un par visu var vienoties. Tā tas patiešām būs, ja vien lieku reizi pārliecināsimies, ka esam sapratuši pareizi un mūs ir sapratuši pareizi. Lieta tāda, ka šodien būs tendence pieņemt vēlamo par esošo, bet atmetot liekas ilūzijas un stingri turoties pie praktiskā (skaidri definētā, rakstītā u.t.t.) viss ir iespējams.

Ēdienkartē stingri turēsimies pie noteiktā režīma (ja tāds mums ir). Tie, kuriem nav īpašu plānu, šodien papildus uzmanību pievērsīs produktu ekoloģiskajai izcelsmei un tīrībai virtuvē. Svarīgs būs produktu balanss un mērenība.

————————————————
Uzmanību! Mēness kalendārs, jeb dienas emocionālais fons ir sastādīts, balstoties uz Mēness stāvokļa izmaiņām dienas laikā, un šie ir vispārīgie, kopīgie ieteikumi. Tomēr jūsu horoskops nesastāv tikai no Mēness. Individuālajā horoskopā rādītāji var atšķirties. Pirms svarīgu lēmumu pieņemšanas ieteicams konsultēties ar astrologu!